Martiusss Admin


Zde nejsou žádné příspevky.


Martiusss

Martiusss


  • Registrován: Před 4 měsíci
  • Poslední přihlášení: Před 20 dny
  • Zobrazení profilu: 61

MOTO

Hřebík co kouká, dostane!


pozice

Vedení serveru/trenér nových pokémonů (čti Trialmodů)


Fórum


Nejnovější příspěvky

Omlouvám se pozdější reakci.
Kdybych ti ho zkrátil na týden, tak by to bylo nefér oproti ostatním. 18 dní je ideální a aspoň si budeš pamatovat že obcházet se nemá.

Před 22 dny

Ahoj.
Jsem rád že sis přiznal svoji chybu, ale nevím proč sis myslel že je dobrý nápad mě žádat o to abych ti zrušil ban na nicku SubaruMLG. Akorát jsi na sebe upozornil a v pravidlech je napsáno že obcházení se trestá přísně.
Omluvil jsi se ale nemám ve zvyku dávat unbany když tvůj předešlý ban je nadále aktivní. Evidentně toho bylo dost když jsi dostal permu.

Pokud se kluci z AT přimluvý, jsem ochotnej ti ban zkrátit.

Edit: Ban zkrácen na 18 dní

Před 25 dny

Ahoj.
Těší nás tvůj zájem u nás dělat developera. Nicméně my developera nehledáme.  Mít vlastní pluginy na míru dělaný je jistá výhoda, ale co nám v současné době nabízíš, jsou věci co už pluginy které máme na serveru už obsahují a nebo nám nevyhovují z důvodu že je to daleko od naší myšlenky se zaměřením serveru.

Možná že by jsi byl schopný nabídnou i jiné pluginy, ale neznáme tvé kvality (upřímně ruku na srdce, říct že jsem developer může každý, neber to ve zlém) a neznáme tě. Připojil jsi se na server a ptal jsi se hned na developera, nemáš nahrané hodiny a nesplňuješ podmínku věku (minimálně 15 let). Možná se to zdá přehnané, ale jsou tu podmínky které platí pro všechny kdo se chtějí přidat do AT.

V současné době se tvá žádost zamítá.

S přáním pěkného dne
Martiusss/bauiii

Vedení SuVaCraftu.

Před 1 měsícem

Ahoj.

Projel jsem si celý log ze serveru, a nikde jsem nenašel zmínku o tom že by někdo žádal adminy o vrácení věcí (jen tak mimochodem, pokud je hráč offline, AT nemá možnost jak ty věci z inventáře od daného hráče vzít). 
MrKoblihCZ nahlásil ztrátu armoru z armor standu a GunteRr13 nahlásil odcizení věcí při zabití. Pokud jste měli nějakou dohodu mezi sebou přes tsko, tak na tohle se nedá přihlédnout jako na polehčující okolnost. Jelikož ani v chatu není záznam o nějaké dohodě,tak moderátor Richie to vyhodnotil jako porušení pravidel. Čili ban v pořádku a nedošlo z jeho strany k pochybení. 

Richie:

Opakujem, ak Gunter potvrdí, že si praje aby bolo Vokymu upustené z trestu, nech sa vyjadrí sem do tohto topicu.To isté platí pre Kobliha.

Stímhle souhlasím s tím že do tohodle topicu se neozvou, protože k tomu nemají práva. Stačí napsat na discordu a nebo na serveru někomu z AT.

Před 3 měsíci

UB

Dovolím si odkázat na pravidla serveru. Konkrétně se jedná o pravidlo 5.f. Takže došlo k porušení pravidel z tvé strany a nemám důvod dávat unban, rozhodně né v tvém případě kdy jsi zapálil víc než je zdrávo.

Jestli bude někdo z AT pro zrušení tak ať ti ho zrušej. Ale já jsem i nadále proti.

Před 4 měsíci

Partneři

Hlasování