Undeer
Hráč

Připojeno: Před 1 měsícem
Poslední přihlášení: Před 1 měsícem
1 témat
1 příspěvků

IGN: MyNameIsUnder
od Undeer » Před 1 měsícem

Ahoj, zaujal mě váš server. Rád bych se přidal do A-T na pozici Developera. Pár info o mně: Je mi 14 let. Mezi mé koníčky patří hraní Squashe, Programování a hraní her jako je např. R6S, League Of Legends a Minecraft. Na pozici Developera bych se chtěl dostat, protože si myslím že vám mám rozhodně co nabídnout. Co se týče peněz :p Dělal bych to za free, ale mám pár licenzovaných pluginů, takže ty by se případně museli zakoupit. Jinak nejsem drahý, pokud už si žádám peníze za plugin, tak je to většinou kolem 10-100Kč. Samozřejmě záleží na obtížnosti pluginu :D Jiank, mé zkušenosti jsou např ze serverů coregames.cz (Který bohužel zkrachoval) a jinak jsem dělal pluginy na zakázku. Mám v úmyslu vám nabídnout např plugin, ketrý umožňuje posílat itemy mezi hráči, je to na způsob mailů ale s + že se mohou posílat itemy. Jinak zvládám věci jako JoinLeaveMessages, NoHunger, ale i základní AntiCheat, SpamProtect nebo pár miniher. Toť vše :)

Děkuji

Martiusss
Admin

Připojeno: Před 4 měsíci
Poslední přihlášení: Před 20 dny
1 témat
7 příspěvků

MOTO: Hřebík co kouká, dostane!
pozice: Vedení serveru/trenér nových pokémonů (čti Trialmodů)
IGN: Martiusss
od Martiusss » Před 1 měsícem

Ahoj.
Těší nás tvůj zájem u nás dělat developera. Nicméně my developera nehledáme.  Mít vlastní pluginy na míru dělaný je jistá výhoda, ale co nám v současné době nabízíš, jsou věci co už pluginy které máme na serveru už obsahují a nebo nám nevyhovují z důvodu že je to daleko od naší myšlenky se zaměřením serveru.

Možná že by jsi byl schopný nabídnou i jiné pluginy, ale neznáme tvé kvality (upřímně ruku na srdce, říct že jsem developer může každý, neber to ve zlém) a neznáme tě. Připojil jsi se na server a ptal jsi se hned na developera, nemáš nahrané hodiny a nesplňuješ podmínku věku (minimálně 15 let). Možná se to zdá přehnané, ale jsou tu podmínky které platí pro všechny kdo se chtějí přidat do AT.

V současné době se tvá žádost zamítá.

S přáním pěkného dne
Martiusss/bauiii

Vedení SuVaCraftu.